Традиції нашої школи

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ – ДЕНЬ ЗНАНЬ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

 

 

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт – подарунок вчителям, який готують всі учні.

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів – підручники читанка, рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

СВЯТО “БАРВИ ОСЕНІ”

Щороку в жовтні місяці в школі проводиться свято “барви осені” присвячене обжинкам, так зване свято врожаю. Участь приймають усі класи, починаючи з 1-го. Це свято дає можливіть учасникам показати своє бачення урожайності року.

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято для всіх дітей та дорослих. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від діда мороза і снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт “Всі зірки – до нас на новий рік!”, після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день – настають зимові канікули.

ЗУСТРІЧ З ВЕТЕРАНАМИ

Щороку, на початку травня в школі проводиться зустріч з ветеранами присвячена дню перемоги. В цей день ще раз можна згадати та вшанувати пам’ять загиблих у великій вітчизняній війні, людей, які віддали своє життя за наше теперішнє і майбутнє наших дітей.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. лунає величний гімн україни, вноситься державний прапор україни і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються грамотами, дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР “ПРОЩАВАЙ, ШКОЛО!”

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він – довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

ПРЕДМЕТНІ ТИЖНІ

Кожного навчального року, протягом першого і другого семестрів у школі проходять предметні тижні. В їх підготовці та проведенні буруть участь безпосередньо вчителі-предметники та учні школи. Вчителі разом з учнями готують стінгазети на відповідну тематику, вікторини, конкурси, ігри, виховні заходи, цікаві уроки тощо. Ці заходи дають можливість проявити себе як вчителям, так і учням. Діти з радістю приймають участь в цих заходах.

 

ВИХОВНІ ЗАХОДИ

Крім того, приділяється досить багато часу розвитку талантів та творчих здібностей дітей, їх вихованню. Для цього в школі проводяться спеціальні місячники: місячник художньо-естетичного виховання, місячник екологічного виховання, місячник національно-патріотичного виховання, місячник громадянського виховання, місячник морального виховання, місячник здорового способу життя тощо. Дітям дуже подобаються заходи, які відбуваються в ці періоди. Вони з радістю приймають у них участь.